Вінниця Інформ

Кріштіану Роналду забив дебютний гол за Аль-Наср. Він на останніх хвилинах врятував нічию з Аль-Фатех

175936 ПЕРЕГЛЯДІВ

"Аль-Наср" зіграв унічию у 15-му турі чемпіонату Саудівської Аравії з "Аль-Фатех" (2:2). Другий рятівний м'яч забив Кріштіану Роналду на 90+3 хвилині.

Свій м'яч він забив із пенальті.

Цей гол став першим для португальця у офіційних зустрічах. Раніше він забивав лише у товариському матчі зірок "Аль-Насра" та "Аль-Хіляль" проти "ПСЖ".

Кріштіану Роналду прийшов до "Аль-Насру" наприкінці грудня. Португалець довго не міг дебютувати через двоматчеву дискваліфікацію за розбитий телефон хлопчика-аутиста минулого сезону АПЛ.

"Аль-Наср" йде у чемпіонаті на 1-му місці. У команди по 34 очки разом із "Аль-Шабабом", але є матч у запасі.

Джерело

Теги: Аль-Наср,Кріштіану Роналду,Кріштіану Роналду Вікіпедія,Роналду Вікіпедія ,гол, Спорт, новости спорта, новини спорту, Спортивные новости, Спортивні новини,Футьол, Новости, новости футбола, Новини, новини футболу,Парі Сен-Жермен,Саудівська Аравія,Аль-Хіляль,АПЛ, англійська Прем'єр-ліга,ПСЖ
Автор: admin.sportcomua