Вінниця Інформ

Прислужує окупантам та видає російські пенсії - підозрюється колишня співробітниця ПФУ

Прислужує окупантам та видає російські пенсії - підозрюється колишня співробітниця ПФУ
301735 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Лівобережної окружної прокуратури жінці заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
За даними слідства, у червні 2022 року, після того, як війська держави-агресора розбомбили та захопили м. Маріуполь, окупаційна влада почала формувати злочинні органи влади. Окупанти запропонували головному спеціалісту відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Донецькій області, яка 17 років пропрацювала на державній службі, піти на співпрацю із ними. Жінка погодилась і обійняла посаду так званого заступника начальника "управління ПФ днр у совєтському районі м. Макіївки», повноваження якого розповсюджувалися на територію Кальміуського району м. Маріуполя.
 
 
Отримавши бажану посаду, ексдержслужбовиця розпочала підбирати кадри з числа затятих прихильників російської ідеології. Крім того, робила поквартирний обхід пенсіонерів та збирала їх персональні дані, які у подальшому передавала в окупаційну адміністрацію.
 
Вже через півроку жінка очолила «клієнтську службу в Іллічівському районі м. Маріуполя Відділення Фонду пенсійного та соціального страхування рф по днр». На цій посаді підозрювана бере участь у нарадах й інших засіданнях, а також виступає у ЗМІ задля популяризації і підтримки дій рф.
 
Наразі вона переховується від слідства на тимчасово окупованій території, прислужуючи державі-агресору, тож її оголошено у розшук. Жінці загрожує ув’язнення на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років, з конфіскацією майна або без такої.
 
Мої відео